Aktuality

14. listopadu 2023 vás zveme na besedu s historikem Jihomoravského muzea ve Znojmě Mgr. Bc. Petrem Ecklem o historii Dolních Kounic. 

Před touto besedou pořádá Město Dolní Kounice Představení projektu revitalizace klášterní zahrady. Prezentaci Biskupství brněnského povede Barbora Dostálová a pan Dobrovolný. Předmětem je krátká, přibližně 15 minutová přednáška, a následná diskuze (též cca 15 minut). Podrobný program: představení projektu revitalizace zahrad, přiblížení procesu realizace a následné přínosy. K diskuzi bude k dispozici autor projektu - pan Ing. Mazal.

vám všem přeje Městská knihovna Dolní Kounice. Poslední půjčovní den v roce 2022 je středa 21. 12. Rok 2023 začínáme pondělkem 2. 1.

V pátek 28. října 2022 je městská knihovna z důvodu státního svátku uzavřena. Těšíme se na vás v pondělí 31. 10. 2022

Akce na ústřední motto: "Do knihovny s celou rodinou" - půjčujeme si knihy a časopisy v knihovně, šetříme přírodu i rodinný rozpočetAkce pro rodiče na rodičovské dovolené: S batolaty do knihovnyAkce pro děti: Hrajeme si v knihovněDny otevřených dveří: Od pondělí do pátku - pro MŠ a ZŠBurzy nebo prodej vyřazených knih: Bazárek vyřazených...

Aktuality

Začíná Mezinárodní knižní veletrh Svět knihy 


Městská knihovna bude naposledy otevřena ve středu 18. 12. 2019. V novém roce otevíráme v pátek 3. 1. 2020.

Přejeme všem krásné svátky vánoční                     a šťastný rok 2020.

Vytvořte si webové stránky zdarma!