PES 3 - od 3. 12. 2020

07.12.2020

PES 3 - od čtvrtka 3. 12. 2020 - knihovny budou moci být otevřeny za nastavených podmínek - upravená půjčovní doba: MěK Dolní Kounice Po 10-12, 13-18, Stř 9-12, 13-17, vstup s rouškami, dezinfekce rukou, dodržování vzdálenosti 2 m, není k dispozici služba Veřejný Internet a Wi-Fi připojení, čtenáři mají možnost po domluvě přijít pro výpůjčky I v jiný nepůjčovní den, služba rozvoz knih imobilním a osamoceným čtenářům, karanténa knih není nařízena, Virtuální Univerzita třetího věku nadále probíhá distančně, student senioři studují z domova, konzultace probíhají telefonicky, emailem nebo osobně jednotlivě v knihovně. Zatímco ve čtvrtém stupni mají knihovny pouze výdejní okénka pro předem objednané knihy, ve třetím stupni - se mohou otevřít. Platí ovšem podobné omezení jako v případě obchodu a služeb, tedy jeden návštěvník na 15 metrů čtverečních a dvoumetrové odstupy.